Agenda

SALAM (coproductie NNT)

Thu 08 Mar 2018 Stadschouwburg Groningen | Groningen Tickets
Fri 09 Mar 2018 Stadschouwburg Groningen | Groningen Tickets
Sat 10 Mar 2018 Stadschouwburg Groningen | Groningen Tickets
Wed 14 Mar 2018 Stadschouwburg Groningen | Groningen Tickets
Thu 15 Mar 2018 Stadschouwburg Groningen | Groningen Tickets
Fri 16 Mar 2018 Stadschouwburg Groningen | Groningen Tickets
Sat 17 Mar 2018 Rotterdamse Schouwburg | Rotterdam Tickets
Wed 21 Mar 2018 Schouwburg Arnhem | Arnhem Tickets
Thu 22 Mar 2018 KAF | Almere Tickets
Sat 24 Mar 2018 Stadsschouwburg Haarlem | Haarlem Tickets
Tue 27 Mar 2018 Theaters Tilburg | Tilburg Tickets
Sat 31 Mar 2018 Chassé Theater | Breda Tickets
Wed 04 Apr 2018 Stadsschouwburg De Harmonie | Leeuwarden Tickets
Thu 05 Apr 2018 Stadsschouwburg De Harmonie | Leeuwarden Tickets
Fri 06 Apr 2018 Atlastheater | Emmen Tickets
Wed 11 Apr 2018 Stadsschouwburg | Groningen Tickets
Thu 12 Apr 2018 Stadsschouwburg | Groningen Tickets
Fri 13 Apr 2018 Stadsschouwburg | Groningen Tickets
Sat 14 Apr 2018 Stadsschouwburg | Groningen Tickets
Wed 18 Apr 2018 Koninklijke Schouwburg | Den Haag Tickets
Fri 20 Apr 2018 Agoratheater Lelystad | Lelystad Tickets
Sat 21 Apr 2018 Stadsschouwburg Utrecht | Utrecht Tickets
Wed 25 Apr 2018 Theater De Nieuwe Kolk | Assen Tickets
Sat 28 Apr 2018 Kunstmin | Dordrecht Tickets
Thu 03 May 2018 De Voorvegter | Hardenberg Tickets
Fri 04 May 2018 Schouwburg De Lawei, Drachten | Drachten Tickets
Sat 05 May 2018 De Purmaryn | Purmerend Tickets
Mon 07 May 2018 Stadsschouwburg Amsterdam | Amsterdam Tickets
Tue 08 May 2018 Stadsschouwburg Amsterdam | Amsterdam Tickets
Wed 09 May 2018 Zwolse theaters | Zwolle Tickets
Fri 11 May 2018 Deventer Schouwburg | Deventer Tickets
Thu 17 May 2018 Wilminktheater | Enschede Tickets
Fri 18 May 2018 Theater De Veste | Delft Tickets